Spotkanie z przedstawicielami jednostek OSP z powiatu brzozowskiego

30 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie odbyło się spotkanie zastępcy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP bryg. Daniela Dryniaka z przedstawicielami jednostek OSP z terenu powiatu brzozowskiego.

Podczas spotkania zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP omówił tematykę dotyczącą dofinansowania jednostek OSP ze źródeł budżetu państwa i podsumował zasady rozdziału środków finansowych na poszczególnych szczeblach. Złożył także podziękowania druhom strażakom za dotychczasową działalność na rzecz lokalnych społeczności oraz samorządowcom za wspieranie Ochotniczych Straży Pożarnych.

W spotkaniu uczestniczył również komendant powiatowy PSP w Brzozowie bryg. Marek Ziobro wraz z zastępcą, starosta brzozowski Zdzisław Szmyd, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzozowie dh Edward Rozenbajgier oraz wójtowie gmin.

W dalszej części spotkania głos zabrali również starosta brzozowski i komendant powiatowy PSP w Brzozowie, który podsumował realizację dotacji dla jednostek OSP z pow. brzozowskiego z kilku ubiegłych lat oraz przekazał przesłane przez prezydenta RP Andrzeja Dudy życzenia dla wszystkich strażaków z okazji Dnia Strażaka

Opracowanie: st. kpt. Tomasz Mielcarek KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: archiwum KP PSP Brzozów